Off topic: Sarbatori Fericite
Thread poster: Andrei Albu
Andrei Albu
Andrei Albu
Romania
Local time: 07:44
Member (2002)
English to Romanian
+ ...
Dec 20, 2002

Cum tot romanu-i cu gandul la cozonaci si la sarmale, m-am gandit sa urez tuturor colegelor si colegilor care sarbatoresc Craciunul clipe cat mai fericite alaturi de cei dragi. De asemenea, fie sa aveti parte de un an nou mai bun, cu pace, sanatate si multe impliniri, pe toate planurile.



Din tot sufletul, La Multi Ani!

Andrei


 
Dan Schioenning Larsen
Dan Schioenning Larsen
Denmark
Local time: 06:44
English to Danish
+ ...
Un an bun tuturor! Dec 20, 2002

De pe alte meleaguri, cu mai putina zapada decat acasa, va urez si eu un Craciun fericit si un an 2003 excelent.



Raluca Ion



(daca stie cineva cum poti sa te log out de pe proz, spuneti-mi si mie, eu nu m-am prins)


 
Cristina Moldovan do Amaral
Cristina Moldovan do Amaral  Identity Verified
United States
Local time: 21:44
Member (2002)
English to Romanian
+ ...
Craciun fericit! Dec 20, 2002

La multi ani!



PS. Pentru Raluca



How can I log out?



You can log out at any time by clicking the \"door\" icon () under your name on the left hand side of the page.



 
Ciprian Dumea
Ciprian Dumea  Identity Verified
Local time: 06:44
English to Romanian
+ ...
Sarbatori Fericite! :-) Dec 20, 2002

Sarbatori fericite tuturor, pe cat posibil cu zapada afara si caldura in casa, cu saniute cu zurgalai si colinde de an bun. Domnul sa ne binecuvanteze - si sa facem anul care vine anul in care o Asociatie Profesionala a Traducatorilor sa-si ia in sfarsit zborul. Motiv pentru care propun in aprilie un PowWow de doua zile in care sa ne intalnim si in care sa punem bazele sale - sau in care sa extindem actuala Asociatie Romana a Tinerilor Traducatori. Participarea deschisa tuturor taducatorilor pro... See more
Sarbatori fericite tuturor, pe cat posibil cu zapada afara si caldura in casa, cu saniute cu zurgalai si colinde de an bun. Domnul sa ne binecuvanteze - si sa facem anul care vine anul in care o Asociatie Profesionala a Traducatorilor sa-si ia in sfarsit zborul. Motiv pentru care propun in aprilie un PowWow de doua zile in care sa ne intalnim si in care sa punem bazele sale - sau in care sa extindem actuala Asociatie Romana a Tinerilor Traducatori. Participarea deschisa tuturor taducatorilor profesionisti din Romania.



Inca o data deci - Craciun fericit, La anu\' si la multi ani! si La anu\' si la mai mare!

[ This Message was edited by:on2002-12-23 01:50]
Collapse


 
Cristiana Coblis
Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 07:44
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Sarbatori fericite! Dec 24, 2002

Sarbatori fericite, la multi ani si tot binele din lume pentru anul care vine!

Sa va bucurati de sarbatori frumoase si imbelsugate alaturi de cei dragi si sa ne revedem cu bine si sanatate in anul care vine!



 
Inga Murariu
Inga Murariu
Moldova
Local time: 07:44
English to Romanian
+ ...
La multi ani! Dec 29, 2002

La multi ani si sarbatori fericite tuturor translatorilor! Sa aveti parte de un an frumos, bogat si plin de realizari. E o placere sa va cunosc si sa comunic cu voi.



Cu mult drag,

Inga.


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Sarbatori Fericite






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »